POZNAJMY SIĘ!

Łączy nas miłość do dobrego jedzenia i podróży – bliskich i tych dalekich, a w pracy robimy to, co lubimy – tworzymy content dla branży FMCG. Nasze działania obejmują: zdjęcia i video, prowadzenie profili naszych Klientów w social mediach oraz content marketing.


Tworzymy przemyślane treści, które budują charakterystyczne marki i kreują ich spójny wizerunek. Działamy według strategii, które opracowujemy i wdrażamy dla każdego Klienta. Kreujemy harmonogramy, planujemy kampanie, efektywnie zarządzamy budżetami reklamowymi.


W naszym studiu zajmujemy się realizacją materiałów wizualnych: tworzeniem przepisów kulinarnych, gotowaniem, stylizacją, fotografią foodową oraz tworzeniem video. To wszystko składa się na dobry content, który z pewnością wyróżni Twoją markę.

OFERTA

Content Marketing

W swoich działaniach korzystamy nie tylko z autorskich zdjęć, ale również przepisów. Sesje fotograficzne są przygotowane we współpracy ze stylistą. Regularnie współpracujemy z influencerami i piszemy artykuły sponsorowane z lokowaniem produktów. Tworzymy język komunikacji jasny i dopasowany do targetu – czyli odbiorców.

ikony2

Marketing Online

Prowadzimy kampanie zasięgowe, pobudzające aktywność oraz konwertujące ruch dla Twojej witryny. Zajmujemy się PR-em internetowym, organizacją konkursów online oraz launchem produktów w social mediach. Wspieramy też eventy poprzez realizację kampanii online. Słowo klucz to u nas efektywność.

ikony3

Social Media

Działamy według opracowanej strategii zoptymalizowanej pod kątem celów reklamowych obranych wspólnie z Klientem. Tworzymy content na bazie autorskich materiałów - zdjęć oraz tekstów. Prowadzimy akcje promocyjne i launch nowych produktów. Obsługujemy wydarzenia i prowadzimy transmisje live. Możemy zaoferować kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

ikony1

Jesteśmy częścią Agencji Brandingowej Lookin’Good, która zajmuje się szeroko pojętym brand buildingiem i projektowaniem opakowań.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Kontakt

Food Content
Rybaki 34
87-100 Toruń

Cezary Kubiak

New & Business Manager
phone: 502 634 072
mail: cezary@foodcontent.pl

Food Content

Tworzymy przemyślane treści, które budują chrakterystyczne marki i kreują ich spójny wizerunek.

© Food Content 2024

All rights reserved©